FOX - Gogle MAIN
FOX MAIN to najwyższej jakości gogle stosowane z powodzeniem w MX, a także w ekstremalnych dyscyplinach rowerowych takich jak downhill.
Detale: oprawki wykonane z lekkiego, super elastycznego oraz odpornego na uderzenia tworzywa TPU (two part uretane), stworzonego na bazie opatentowanego przez Oakleya tworzywa "O matter", nieparujące szybki wykonane z 100% "czystego" optycznie Lexanu, zapewniającego doskonałą widoczność pod każdym kątem, potrójna gąbka twarzowa maksymalizująca komfort oraz minimalizująca pocenie, czadowy pasek z logo z silikonowymi wstawkami zapobiegającymi zsuwanie się gogli z kasku, zaczepy do zrywek, metalowy wrzucik z logo z przodu, woreczek z miękkiego materiału w zestawie.
Wszystkie gogle Fox Eyewear produkowane są przez firmy Fox Racing oraz Oakley przy wykorzystaniu zaawansowanej, opatentowanej technologii oraz najwyższej jakości materiałów:
Lexan; - szkła o podwyższonej odporności na zarysowania. Zatrzymują 100% promieniowania UV oraz szkodliwego niebieskiego światła.
Iridium; - opcjonalnie) - bardzo cienka warstwa metalu pokrywająca soczewki. Stanowi monolit z zewnętrzną stroną Lexanu co ma wpływ na czystość optyczną (każda kolejna warstwa na soczewce powoduje załamanie promieni słonecznych), a także na trwałość - nie odpada, nie zdrapuje sie, utwardza soczewkę przed zarysowaniami. Zwiększa kontrast w zacienionych miejscach, i ma zastosowanie przy słonecznych warunkach pogodowych. Działa antyrefleksyjnie minimalizując odbicia promieni słonecznych. Iridium bez względu na okres użytkowania nie blaknie.
O matter; - lekkie i odporne tworzywo wykorzystywane do produkcji oprawek
ANSI Z87.1 oraz EN 1836 - normy optyczne i wytrzymałościowe; gogle spełniające ten standard są wykorzystywane w wojsku, wszelkiego rodzaju strzelnicach czy paintballu
przepuszczalność światła w zależności od typu szkieł, w zakresie od 15% do 80% (zgodnie z normami ANSI Z87.1, EN 1938)
Opinie o produkcie
gogle nadają się na zime tylko parują przy nagłej różnicy temperatur np po wejściu do jakiegoś pomieszczenia ale i tak są świetne
Super gogle! Zero parowania i świetny wygląd!
Szkoda tylko, że nie dają zrywek w zestawie.
Gogle są świetne !-nic więcej nie trzeba mówić.
Nie nadają się tylko na zimę, a jak jest lato,brać wszędzie gdzie się da :D
Polecam!
International














świetne gogle polecam kolor checkres