NS Bikes - Piasta ROTARY 20 przód [2011]
Piasta NS ROTARY 20 mm [2011]. Ta piasta 20 mm jest przeznaczona dla tych dirt i street riderów, którzy nie używają tarcz z przodu, ale jeżdżą na amortyzatorach ze sztywną osią.
Brak mocowania tarczy sprawia, że jest prosta, czysta z wyglądu i elegancka. W odróżnieniu od konkurencji nie udziwniamy niepotrzebnie korpusu piasty sprawiając, że mogłaby być cięższa, słabsza lub droższa.
Bez ściem – czysta funkcja. Niskie kołnierze, lekkie i mocne detale z AL7075 sprawiają, że ta piasta nie padnie szybko i będzie obracała się płynnie bardzo dłuuuuugo.
Sprawdź specjalny kształt konusów – to nie katalog. Reszta customowych detali tkwi w środku. Od riderów – dla riderów. Czarny hardware sprawia, że piasta jest niewidzialna dla radarów.
W sezonie 2011 piasta Piasta ROTARY FRONT 20mm otrzymała nowy kształt korpusu dzięki czemu, piasta ma jeszcze niższą wagę.
Charakterystyka:
- materiał: korpus z aluminium 6061
- oś i konusy z aluminium 7075
- O.L.D 110mm
- wsuwane/wciskane konusy z Alu 7075
- prosty i piękny design
- ilość otworów 32h i 36h
- średnica osi: 20mm
International

![Piasta ROTARY 20 przód [2011]](http://static.rowerowy.com/GetFile/15094/a.jpg)
![Piasta ROTARY 20 przód [2011]](http://static.rowerowy.com/GetFile/15096/a.jpg)
![Piasta ROTARY 20 przód [2011]](http://static.rowerowy.com/GetFile/15098/a.jpg)
![Piasta ROTARY 20 przód [2011]](http://static.rowerowy.com/GetFile/15100/a.jpg)

Sopuch prędzej możesz mieć problem z ośką niż z piastą. Mam ją 3-4 tygodnie i mam z nią 0 problemów, a nie ma lekko :).