Jesteś tutaj: Strona główna » części » widelce sztywne » dirt/street 24", 26" » Widelec Bronx II [2012]
Widelec Bronx II [2012]

Dartmoor - Widelec Bronx II [2012]

Lekki widelec streetowy przeznaczony do kół 24” i 26”. Wykonany z potrójnie cieniowanej stali Cr-Mo 4130. Poddany utwardzaniu termicznemu po spawaniu. Golenie i sterówka poddane dodatkowej obróbce wewnętrznej dla redukcji wagi. Krótkie haki na oś 3/8” (10mm). Korona wyposażona w zintegrowaną bieżnię sterów. Rura sterowa posiada wewnętrzny gwint, w który wkręcany jest znajdujący się w komplecie korek ułatwiający montaż sterów.

Model Bronx II ma zwiększoną grubość haków i spłaszczenie w dolnym fragmencie goleni wytłoczone z jednego kawałka materiału dla zwiększenia wytrzymałości.

Charakterystyka:

  • rura sterowa 1 1/8"
  • materiał: potrójnie cieniowana stal Cr-Mo 4130
  • wysokość: 430mm
  • offset: 25mm
  • długość rury sterowej: 180mm
  • kompatybilny z kołami: 24/26"
  • haki pod oś 10mm
 kolordostępnośćCena
w magazynie399,00zł
w magazynie399,00zł

waga: 1,07 kg

Cena: 399,00zł

:

Zadaj pytanie

Opinie o produkcie

Dodaj komentarz

W tym miejscu proszę nie zadawać pytań. Odpowiemy na nie jeśli użyjesz przycisku "zadaj pytanie". Aby dodać opinię o produkcie zaloguj się.



Nie pamiętasz hasła?

rowerowy.com na Facebooku