Jesteś tutaj: Strona główna » rowery » dirt/street » Rower Quinnie [2011]
Rower Quinnie [2011]

Dartmoor - Rower Quinnie [2011]

Rower na kołach 26", w ubiegłym sezonie pokazał swoją klasę na każdym poziomie. Od tych, rozpoczynających swą przygodę, dla których Quinnie był pierwszym rowerem, po profesjonalistów, którzy szukali lekkiego gotowego roweru. Lekka rama, która stanowi podstawę roweru jest sprawdzoną i wielokrotnie przetestowaną przez teamowych riderów konstrukcją. W porównaniu do wersji 2010 zmieniły się niektóre komponenty. Zastosowano nowe, wycinane CNC pedały Fever na łożyskach maszynowych, suport typu Spanish z większymi łożyskami i nowe gripy BMX Shamann. Siodełko ma nowe pokrycie, a zębatka to teraz Trance z wycinanym logo Dartmoor. Pozostałe komponenty pozostały bez zmian, mocna piasta z driverem 10T, korby BMX, mocny łańcuch single speed, mocne i lekkie obręcze , hydrauliczny hamulec Hayesa z małą tarczą Dartmoor Nano, opony Kenda, czy wreszcie lekkie stery z uszczelnionymi łożyskami.

Charakterystyka:

  • tylni trójkąt: 383mm
  • top tube: 574mm
  • kąt główki: 70º
  • mufa: Spanish 68mm
  • średnica sztycy: 27.2mm
  • rozmiar ramy 12"
rama: Quinnie cr-mo 4130
widelec/amortyzator: RST Space Jump 100mm
stery: Moloko
mostek: Fury 25.4mm
kierownica: Ice
gripy: Dartmoor Shamann 150mm
hamulce: Hayes Stroker Ryde
suport: Spanish BB
korba: Chukka Two
łańcuch: Core
kaseta: Driver 10T
przerzutki: -
manetki: -
obręcze: Raider 26"/36H
piasty: Przód: Dee-Force; Tył: K-Drive 10T
szprychy: Dartmoor
opony: Kenda SBE 26x1.95
sztyca: Fusion 27.2mm
siodełko: Lite
pedały: Fever
inne: -
 rozmiardostępnośćCena
pytaj o dostępność3199,00zł

waga: 12.9 kg

Cena: 3199,00zł

:

Zadaj pytanie

Opinie o produkcie

Dodaj komentarz

W tym miejscu proszę nie zadawać pytań. Odpowiemy na nie jeśli użyjesz przycisku "zadaj pytanie". Aby dodać opinię o produkcie zaloguj się.



Nie pamiętasz hasła?
2011-12-23Phoenix

w tych rowerach naprawdę jest suport spanish ??

2011-08-23OlaWw...

Ja jak cycu mam ten z 2010 i jak mażenie się spisuje. Będę zmieniał w nim rame na shine bo na dircie wole jeździć i shine będzie wygodniejsza. :-P

2011-06-28nazwa

jak na moje rower fajny / sprawdza sie znakomicie/ nic nie paka / przetrzymal nie jeden gapik i dropa /
ale przydalo by sie wiecej skoku / ja wlozylem stary swoj amor ( 130 mm )

2011-05-29Cycu

ja mam wczesniejszy model tego rowerku i nie narzekam :d jak dla mnie idealny

2011-05-06Daro

ej ktoś może powiedzieć coś o tym rowerze .czy jest dobry. LICZĘ NA ODPOWIEDZ OSOBY KTÓRA ma ten rower bo i zdarzają sie i tacy co nie maja a się wypowiadaja :)

rowerowy.com na Facebooku